گاز زدن سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گاز زدن: سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

۴میلیون و ۳۰۰ هزار حاشیه نشین و ساکن بافت فرسوده در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه طرح بازآفرینی بافت‌های فرسوده تنها یک پروژه ساختمان‌سازی نیست و به عنوان پروژه‌ای اجتماعی آشنا می‌شو..

ادامه مطلب

حدود 6 میلیون مهاجر افغانستان در خارج از کشورشان حضور دارند

سید حسین عالمی بلخی، وزیر امور مهاجران افغانستان امروز سه‌شنبه در یک نشست خبری به مناسب روز جهانی پناهندگان در کابل گفت با آن که 8 میلیون مهاجر به اف..

ادامه مطلب

دلار، قیمت «شیشه» را سه برابر کرد!

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از سه برابر شدن قیمت مخدر شیشه بعد از زیاد کردن قیمت دلار و بعضی دیگر از ارزها خبر داد. ..

ادامه مطلب

تهران بیشترین تلفات گازگرفتگی را دارد ، «مرگ خاموش»۷۶۵۷نفر در ۱۰سال

مسمومیت با گاز منوکسید کربن، در ۱۰ سال گذشته جان هفت هزار و ۶۵۷ نفر را در کشور گرفته هست؛ فوت های خاموشی که حاصل بی احتیاطی و بی توجهی به هشدارهاست.&n..

ادامه مطلب

دیگربزرگراه نمی‌سازیم

در روزهای آینده گزارش کاملی راجع به برج دزاشیب و نحوه برخورد شهرداری با آن منتشر خواهد شد اجمالا موافق عبور بزرگراه شهید شوشتری از زیرزمین هستیم  ..

ادامه مطلب

بیا تو نترس دات کام! (طنز)

ستون طنز روزنامه شهروند به راه اندازی سامانه الکترونیکی اعزام به خدمت مشمولان سربازی تصویر العمل نشان داد. بیا تو نترس دات کام! (طنز) عبارات..

ادامه مطلب

کاهش دما در نوار شمالی کشور

مدیرکل آینده نگری و هشدار شرکت هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید در شرق کشور از کم کردن دما همراه با رگبار باران در نوار شمالی کشور خبر داد.  ..

ادامه مطلب

تهرانی‌ها نخستین ماه تابستان راحت‌تر نفس کشیدند

تیرماه امسال پایتخت تنها سه روز ناسالم جهت گروه‌های حساس داشت، این درحالیست که تعداد روزهای ناسالم جهت گروه‌های حساس در تیر ماه ۹۳، ۲۶ روز بود.  ..

ادامه مطلب