گاز زدن سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گاز زدن: سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل اگر تحریم‌ها یک قرن هم طول بکشد به مشکلی برنمی‌خوریم / رهبر کره شمالی

رهبر کره شمالی می‌گوید، حتی اگر تحریم‌های خارجی علیه پیونگ‌یانگ یک قرن هم ادامه داشته باشد، کشورش با هیچ مشکلی روبرو نمی‌شود.

اگر تحریم‌ها یک قرن هم طول بکشد به مشکلی برنمی‌خوریم / رهبر کره شمالی

رهبر کره شمالی: اگر تحریم ها یک قرن هم طول بکشد به مشکلی برنمی خوریم

عبارات مهم : خارجی

رهبر کره شمالی می گوید، حتی اگر تحریم های خارجی علیه پیونگ یانگ یک قرن هم ادامه داشته باشد، کشورش با هیچ مشکلی روبرو نمی شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی اعلام کرد: یکی از رازهای پیروزی کره شمالی علی رغم پرسشها موجود توجه خاص این کشور به توسعه علم و فناوری هست. بر همین اساس اگر دشمن های ما تحریم هایی 10 ساله و حتی 100 ساله علیه ما اعمال کنند، باز هم کشور ما با مشکلی روبرو نمی شود.

اگر تحریم‌ها یک قرن هم طول بکشد به مشکلی برنمی‌خوریم / رهبر کره شمالی

او افزود: توانمندی های بالای پیونگ یانگ جهت مقاومت در برابر فشارهای خارجی به علت عدم وابستگی به خارج، اقتصاد نیرومند داخلی و فعالیت متخصصان کره شمالی در حوزه تحقیقات و فناوری است.

صحبت های کیم جونگ اون در حالی مطرح شده است که روز سه شنبه دو کره بعد از دو سال مذاکرات خود را از سر گرفتند و قرار است پیونگ یانگ هیاتی را جهت حضور در بازی های المپیک زمستانی در کره جنوبی اعزام کند.

رهبر کره شمالی می‌گوید، حتی اگر تحریم‌های خارجی علیه پیونگ‌یانگ یک قرن هم ادامه داشته باشد، کشورش با هیچ مشکلی روبرو نمی‌شود.

همچنین صحبت های رهبری کره شمالی با توجه به تحریم های شورای امنیت شرکت ملل به علت برنامه های اتمی و موشکی این کشور آسیایی مطرح شده است هست. کره شمالی به علت انجام چندین آزمایش اتمی و موشکی در سال گذشته میلادی به شدت مورد انتقاد کشورهای منطقه و آمریکا قرار داده شد و باعث شد تا تحریم های علیه پیونگ یانگ بار دیگر با شدت بیشتری وضع شوند که از جمله آنها محدودیت تجاری و صادرات منسوجات از این کشور است.

واژه های کلیدی: خارجی | المپیک | فناوری | تحریم ها | کره شمالی | پیونگ یانگ | رهبر کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs