گاز زدن سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گاز زدن: سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری سارق خودروهای مزدا ۳ شرق پایتخت

رییس کلانتری ۱۲۱ ازتعیقیب و گریز و دستگیری یک سارق حرفه‌ای خودروی مزدا 3 خبر داد.

دستگیری سارق خودروهای مزدا ۳ شرق پایتخت

دستگیری سارق خودروهای مزدا ۳ شرق پایتخت

عبارات مهم : ماشین

رییس کلانتری ۱۲۱ ازتعیقیب و گریز و دستگیری یک سارق حرفه ای خودروی مزدا 3 خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمود مالمیر راجع به جزییات این خبر گفت: شب گذشته واحد گشت موتور سوار کلانتری به یک دستگاه ماشین مزدا۳ سفید رنگ با یک نفر سرنشین مشکوک شد. بعد از استعلام مشخص شد ماشین دارای سابقه دزدی بود و دستور ایست داده شد که راننده به محض مواجهه با پلیس به نحوه وحشتناک اقدام به فرار کرد.

او ادامه داد:واحد گشت موتور سوار بلافاصله اقدام به تعقیب وی کرد و واحدهای خودرویی کمکی نیز به سمت محل متواری شدن ماشین اعزام شدند. ماشین مزدا۳ ضمن بی توجهی به آژیر و دستور مکرر ایست، عوض کردن مسیر داد و با حرکات مارپیچ در حرکت خودروهای عبوری اخلال ایجاد می کرد.

دستگیری سارق خودروهای مزدا ۳ شرق پایتخت

رییس کلانتری ۱۲۱ خاطرنشان کرد: نهایتا با توجه به عدم توجه راننده ماشین به اخطار پلیس ، ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک تیرهای هوایی کردند که به علت عدم توقف راننده ماشین و ادامه مسیر به سمت خیابان دماوند با شلیک یک تیر جنگی دیگر به سمت لاستیک عقب و اصابت تیر به لاستیک ماشین حوالی بیمارستان بوعلی بعد از برخورد با گاردریل متوقف شد .

او با بیان اینکه راننده با رها کردن ماشین به صورت پیاده متواری شد گفت: دربازرسی از متهم یک ابزار دست ساز کشف شد که مخصوص تخریب قفل سوویچ خودروهای مزدا ۳ بود و به وسیله سارقین حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

رییس کلانتری ۱۲۱ ازتعیقیب و گریز و دستگیری یک سارق حرفه‌ای خودروی مزدا 3 خبر داد.

واژه های کلیدی: ماشین | موتور | راننده | لاستیک | دستگیری | دستگیری سارق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs