گاز زدن سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گاز زدن: سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث زندگی تلخ زنی که 3فرزند از 10 فرزندش بیماری صرع دارند

زن 50 ساله با بیان این که در برابر خواسته های فرزندانم جز گریه کاری از دستم برنمی آید، به کارشناس ومشاور اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: در منطقه کویرنشین سرخس

زندگی تلخ زنی که 3فرزند از 10 فرزندش بیماری صرع دارند

عبارات مهم : زندگی

زن 50 ساله با بیان این که در برابر خواسته های فرزندانم جز گریه کاری از دستم برنمی آید، به کارشناس ومشاور اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: در منطقه کویرنشین سرخس زندگی می کردیم که با جاسم ازدواج کردم. من هم مانند دیگر دختران آن جا به مدرسه نرفتم و در همان دوران کودکی پا به منزل بخت گذاشتم به خاطر این که نخستین فرزندم را در سن زیر 15 سال به دنیا آوردم جهت گرفتن شناسنامه دچار مسئله شدیم و مادرم به نام خودش شناسنامه فرزندم را گرفت تا این که به علت کمبود آب و خشکسالی، دامداری و کشاورزی منطقه از بین رفت.

زندگی تلخ زنی که 3فرزند از 10 فرزندش بیماری صرع دارند

در این میان شوهرم که بدون کار شده است بود به اعتیاد روی آورد و دیگر سرکار نمی رفت تا جایی که مجبور شدم خودم با کارگری شکم فرزندانم را سیر کنم. سه پسر و هفت دختر داشتم و تامین مخارج آنان برایم سخت بود. به طوری که دخترانم را در همان سن پایین شوهر می دادم چون خودم در فقر به سر می بردم یکی از دخترانم را به عقد پیرمرد 90 ساله پولداری درآوردم تا شاید خوشبخت شود ولی او نه تنها رنگ خوشبختی را ندید بلکه با سه فرزند آواره مشهد شد.

چرا که همسرش تمام اموال خود را به نام همسر اولش کرده بود و همه وعده هایش دروغ از آب درآمد. این گونه بود که دخترم نیز دچار افسردگی شد و به مصرف مواد مخدر روی آورد.

زن 50 ساله با بیان این که در برابر خواسته های فرزندانم جز گریه کاری از دستم برنمی آید، به کارشناس ومشاور اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: در منطقه کویرنشین سرخس

بدبختی های زیاد من از 10 سال قبل هنگامی شروع شد که جهت نجات همسرم از دام اعتیاد همه تلاشم را به کار گرفتم و با پول کارگری او را در مرکز ترک اعتیاد خوابیدن کردم. ولی هنگامی که اعتیادش را کنار گذاشت، با رنگ کردن موهایش به دنبال خوش گذرانی رفت و من و فرزندانم را رها کرد.

حالا نیز شنیده ام که در زاهدان ازدواج کرده و هیچ نفقه ای به من نمی پردازد به طوری که من جهت تامین داروهای گران قیمت سه پسر مبتلا به صرع خود دچار مسئله شده است ام. از سوی دیگر یکی از پسرانم از حدود شش ماه قبل به جرم مواد مخدر دستگیر و به پنج سال زندان محکوم شد. او از زندان تماس می گیرد تا برایش پول بفرستم ولی من سه ماه است که اجاره منزل را نداده ام و نمی توانم مواد غذایی اولیه جهت دو پسر دیگرم تهیه کنم.

چند روز قبل پسر 10 ساله ام گریه می کرد که آیا از منزل همسایه بوی غذای خوب می آید و ما نمی توانیم گوشت بخوریم! در همین شرایط به چند مرکز خیریه سرزدم ولی چون اسم همسرم در شناسنامه ام ثبت شده است هست، هیچ کمکی به من نکردند. از سوی دیگر نیز از همسرم به خاطر ترک نفقه شکایت کرده ام ولی یک سال است که هیچ نفقه ای به من نپرداخته و …

زندگی تلخ زنی که 3فرزند از 10 فرزندش بیماری صرع دارند

روزنامه خراسان

واژه های کلیدی: زندگی | ازدواج | اعتیاد | کارگری | شناسنامه | ترک اعتیاد | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs