گاز زدن سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گاز زدن: سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی قوای‌ سه‌گانه در صورت نداشتن اذن رهبری امکان دریافت سود از سپرده‌های خود را ندارند

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷، گفت که براساس مصوبه مجلس دستگاه‌ها و قوای سه گانه امکان دریافت سود از سپرده‌های خود را ندارند مگر اینکه اذن رهبری داشته باش

قوای‌ سه‌گانه در صورت نداشتن اذن رهبری امکان دریافت سود از سپرده‌های خود را ندارند

قوای سه گانه در صورت نداشتن اذن رهبری امکان دریافت سود از سپرده های خود را ندارند

عبارات مهم : قانون

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷، گفت که براساس مصوبه مجلس دستگاه ها و قوای سه گانه امکان دریافت سود از سپرده های خود را ندارند مگر اینکه اذن رهبری داشته باشند.

علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به مصوبه مجلس در مورد ممنوعیت دریافت سود از سپرده های قوای سه گانه و انتقاد بعضی نمایندگان به این مصوبه گفت: در مصوبه اولیه کمیسیون تلفیق ممنوعیت دریافت سود از سپرده های قوا آینده نگری شده است بود ولی بعد از طرح این بحث در صحن علنی دستگاه های دارای اذن رهبری از شمول آن مستثنی شدند.

وی افزود: در مصوبه مجلس آینده نگری شده است که دستگاههای ذیل ماده ۲۹ قانون برنامه ششم و ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری که مشمول بر همه دستگاه ها اعم از سه قوه، نهادهای عمومی غیردولتی و دانشگاه ها می شود، اولا از این به بعد نتوانند از سپرده های خود سود دریافت کنند دوم اینکه اگر براساس قانون یا اساسنامه ارزش سود می گیرند مثل بیمه مرکزی یا صندوق نوآوری این پول به حساب خزانه برود و مجددا به خودشان بازگردد.

قوای‌ سه‌گانه در صورت نداشتن اذن رهبری امکان دریافت سود از سپرده‌های خود را ندارند

وی با بیان اینکه این مصوبه نوعی براق سازی انضباط بودجه ای و پاسخگویی دستگاه هاست، گفت: کمیسیون تلفیق در مصوبه خود این حکم کلی را جهت همه دستگاه ها و نه فقط قوه قضائیه قرار داد ولی در صحن علنی مجلس یکی از نمایندگان اخطار قانون اساسی داد و مجلس هم به آن رای داد بر این اساس دستگاه هایی با اذن رهبری از این مصوبه مستثنی شدند.

یوسف نژاد در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا قوه قضائیه مشمول ممنوعیت دریافت سود از سپرده خود می شود؟ گفت: اگر قوه قضائیه اذن رهبری را داشته باشد، مشمول این مصوبه نمی شود و در غیر این صورت اگر اذن رهبری نداشته باشد، امکان دریافت سود از سپرده های خود را نخواهد داشت.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷، گفت که براساس مصوبه مجلس دستگاه‌ها و قوای سه گانه امکان دریافت سود از سپرده‌های خود را ندارند مگر اینکه اذن رهبری داشته باش

واژه های کلیدی: قانون | دریافت | دستگاه | قوه قضائیه | مصوبه مجلس | قانون اساسی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs