گاز زدن سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گاز زدن: سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی پوپولیست‌ زنبیل به دست

روز گذشته، دومین جلسه دادگاه حمید بقایی، مدیر شرکت میراث فرهنگی دولت نهم و معاون اجرائی محمود احمدی نژاد در دولت دهم، در دادگاه خاص کارکنان دولت مستقر در ساختم

پوپولیست‌ زنبیل به دست

پوپولیست زنبیل به دست

عبارات مهم : سیاسی

روز گذشته، دومین جلسه دادگاه حمید بقایی، مدیر شرکت میراث فرهنگی دولت نهم و معاون اجرائی محمود احمدی نژاد در دولت دهم، در دادگاه خاص کارکنان دولت مستقر در ساختمان شماره دو قوه قضائیه، به صورت غیرعلنی برگزار شد. سخنگوی قوه قضائیه، اتهامات بقایی را پیش از این مالی عنوان کرده بود و یکی از وکلای بقایی هم گفته بود در این جلسات به شکایات شرکت بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات و دادستانی پایتخت کشور عزیزمان ایران پیگیری می شود.

پوپولیست‌ زنبیل به دست

بقایی پیش از حضور در دادگاه درحالی که سبدی قرمز در دست داشت و همانند جلسه اول علی اکبر جوانفکر او را تا در ورودی همراهی می کرد، به میان خبرنگاران آمد و در پاسخ به سؤال خبرنگار ایرنا راجع به اتهاماتش و چگونگی دفاعیاتش عنوان کرد: «بار دیگر می گویم که همه اتهامات من سیاسی است و به خوبی از بعد همه آنها برمی آییم».او راجع به علنی یا غیرعلنی بودن جلسه دادگاه هم گفت: «با وجود همه اصرارها مبنی بر برگزاری علنی، این جلسه هم مانند جلسه گذشته به صورت غیرعلنی برگزار می شود».همچنین به گزارش ایسنا، معاون مدیر دولت نهم و دهم با این ادعا که «این دادگاه سیاسی است»، افزود: «از سال ۹۰ یک عده آمدند و گفتند جریان انحرافی و اتهامات فساد به ما زدند».

او در پاسخ به این سؤال که آیا به شکایات شما پیگیری شده است است یا خیر؟ گفت: «اطلاعی نداریم».پس از آخر دادگاه نیز، حمید بقایی به محوطه جلوی ساختمان شماره دو قوه قضائیه آمد که مأموران حاضر در محل مانع از گفت وگوی او با خبرنگاران شدند و بقایی را به سمت خیابان هدایت کردند. در این میان تعدادی از همراهان بقایی دور او جمع شدند که مأموران از حاضران در محل درخواست کردند متفرق شوند که اصرار حمید بقایی جهت صحبت منجر به درگیری کوتاهی بین مأموران و اطرافیانش شد، درنهایت او به همراه حامیان خود محل را ترک کرد.

روز گذشته، دومین جلسه دادگاه حمید بقایی، مدیر شرکت میراث فرهنگی دولت نهم و معاون اجرائی محمود احمدی نژاد در دولت دهم، در دادگاه خاص کارکنان دولت مستقر در ساختم

بقایی در وقت پیش آمده به خبرنگار مهر، گفت: «این قصه سر دراز دارد، جلسه امروز آخرین جلسه نبود. اعتراضی در دادگاه داشتم که مطرح شد به همین علت جلسه دادگاه طولانی شد».وکیل بقایی نیز بعد از آخر دومین جلسه دادگاه، گفت: «این جلسه عنوان قابل توجهی نداشت. جلسه بعدی دادگاه مشخص نشد و بعد از مشخص شدن به ما ابلاغ می شود».عادل حیدری راجع به روند جلسه پیگیری به این پرونده، عنوان کرد: «در این جلسه وارد مباحث ماهیتی هم شدیم». زنبیل قرمزی را که دیروز در دستان حمید بقایی دیده شد، می توان ادامه ماجراجویی های پوپولیستی او و یار گرمابه و گلستانش، محمود احمدی نژاد، دانست. ماجراهایی که از روز عضویت آنها در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اوج گرفته است.

این دو به همراه اسفندیار رحیم مشایی فیلمی را منتشر کردند که باعث شد محمدعلی رامین دوست، سابقشان، به آنها لقب «دلقک بهاری» داد. البته این دو در آن انتخابات رد صلاحیت شدند؛ ولی تلاش کردند همچنان در اوج اخبار باقی بمانند. اوایل خرداد بود که سایت دولت بهار که نزدیک به جریان فکری محمود احمدی نژاد و حمید بقایی هست، منشتر شدن خبری مدعی شد که محل استقرار محافظان احمدی نژاد که در کنار منزل او قرار دارد، تصرف شده است است و با اعلام شماره حساب بانکی از مردم درخواست کمک مالی کردند که بعدا از آن نهاد ریاست جمهوری در اطلاعیه ای اعلام کرد که باز بعد گیری ساختمان قانونی بوده و در پی مقاومت در برابر حکم قانونی، تحویل ندادن ملک و تصرف عدوانی آن به مدت سه سال، این عنوان در مراجع قضایی پیگیری شده است هست. حمید بقایی ١٨ تیر هم به دستور بازپرس بازداشت شد که در چهارم مرداد با تأمین وثیقه از زندان آزاد شد. او همچنین در ١٢ مهر در نامه ای خطاب به مدیر شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت، خواستار برگزاری علنی دادگاهش شد که علت نوشته شدن آن حضور احمدی نژاد در دادگاه تعبیر شد.

علی اصغر حسینی، وکیل حمید بقایی، نیز از احتمال حضور احمدی نژاد به عنوان تماشاچی و اطلاع از روند جلسات پیگیری در دادگاه بقایی خبر داد؛ ولی یک روز بعد سیدعادل حیدری، وکیل مدافع احمدی نژاد که او هم وکالت حمید بقایی را برعهده دارد، اعلام کرد که تصمیم قطعی جهت حضور احمدی نژاد در این دادگاه گرفته نشده هست. حالا در آخرین واکنش‌ها پوپولیستی این دو یار غار، بقایی با زنبیل قرمز به جلسه دادگاه رفته هست. باید منتظر ماند و دید در جلسه بعدی آنها چه اتفاق جدیدی رخ می دهد.

پوپولیست‌ زنبیل به دست

اخبار سیاسی – شرق

واژه های کلیدی: سیاسی | شماره | دادگاه | ساختمان | حمید بقایی | احمدی نژاد | محمود احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs