گاز زدن سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گاز زدن: سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری درخشش بالیوود در هالیوود

فیلم سینمایی «پدماوت» در نخستین هفته اکران در آمریکای شمالی حدود پنج میلیون دلار فروخت و در جدول پرفروش‌های هفته در رده دهم ایستاد.

درخشش بالیوود در هالیوود

درخشش بالیوود در هالیوود

عبارات مهم : میلیون

فیلم سینمایی «پدماوت» در نخستین هفته اکران در آمریکای شمالی حدود پنج میلیون دلار فروخت و در جدول پرفروش های هفته در رده دهم ایستاد.

«پدماوت» که به کارگردانی سانجای لیلا بانسالی ساخته شده، در اکران هند بسیار جنجالی شد و حتی کار به دخالت پلیس و زد و خورد طرف های موافق و مخالف کشید. بسیاری از هندوهای افراطی در برابر سینماهای نمایش دهنده فیلم گرد آمدند و تصویر ها و پوسترهای آن را پاره کردند و آتش زدند. دیپیکا پادوکانه که از گزینه های بازی در «پشت ابرها»ی مجید مجیدی بود به همراه شاهد کاپور و رانویر سینگ در «پدومات» بازی کرده اند.

با وجود تمام تنش هایی که تولید و اکران «پدومات» در هندوستان به وجود آورده، سینماروهای آمریکایی و کانادایی از آن استقبال کردند و جهت دیدنش در سالن های تاریک پنج میلیون دلار پول دادند. فیلم بر اساس داستان حماسه پدماوت (۱۵۴۰ میلادی) اثر ملک محمد جائسی، شاعر صوفی ساخته شده است و با 30 میلیون دلار بودجه یکی از پرهزینه ترین فیلم های تاریخ سینمای هند است.

درخشش بالیوود در هالیوود

واژه های کلیدی: میلیون | بالیوود | هالیوود | هندوستان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs