گاز زدن سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گاز زدن: سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

معاون وزیر خارجه انگلیس در مراسم تحلیف روحانی شرکت می‌کند

معاون خاورمیانه‌ای وزیر خارجه انگلیس در مراسم تحلیف مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران شرکت می‌کند. معاون وزیر خارجه انگلیس در مراسم تحلیف روحانی..

ادامه مطلب

شنا در بستر هلیل‌رود باز هم قربانی گرفت

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت گفت: شنا کردن در بسترهلیل رود جهت چندمین بار قربانی گرفت. شنا در بستر هلیل رود باز هم قربانی گرفت عبار..

ادامه مطلب

تهرانی‌ها نخستین ماه تابستان راحت‌تر نفس کشیدند

تیرماه امسال پایتخت تنها سه روز ناسالم جهت گروه‌های حساس داشت، این درحالیست که تعداد روزهای ناسالم جهت گروه‌های حساس در تیر ماه ۹۳، ۲۶ روز بود.  ..

ادامه مطلب

نهنگ‌ها شبیه انسان آوازخواندن را فرا می‌گیرند

محققان استرالیایی دریافتند نهنگ‌ها جهت یادگیری یک آواز، آن را قطعه‌قطعه فرا می‌گیرند؛ این شیوه‌ای است که انسان‌ها جهت یادگیری آوازها از آن استفاده می‌کنند.&n..

ادامه مطلب

بیشترین حمایت مالی از سپاه را دولت روحانی داشته است / مدیر کمیسیون بودجه مجلس

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «دولت در چهار سال گذشته کمک های موثری در حوزه دفاعی و به خاص به سپاه داشته است»، گفت که پرسشه..

ادامه مطلب

آهنگساز از کرخه تا راین منزل نشین شد

مجید انتظامی آهنگساز ز عرصه موسیقی در خصوص آخرین اوضاع جسمانی خود گفت: بعد از مرخص شدن از بیمارستان، هم اکنون در منزل مشغول درمان هستم تا حالم بهتر ..

ادامه مطلب

درخواست ترامپ از سلطان قابوس جهت مقابله با ایران!

رئیس‌جمهور آمریکا از پادشاه عمان خواست با آنچه “فعالیت‌های بی‌ثبات کننده کشور عزیزمان ایران در خاورمیانه” خواند مقابله کند.  ..

ادامه مطلب

فصل تازه «بازی تاج و تخت» رکورد شکست

نمایش آغازین فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت» با بیش از ۱۶ میلیون مخاطب، رکورد شبکه «HBO» را شکست. فصل تازه «بازی تاج و تخت» رکورد شکست ..

ادامه مطلب

این‌بار پای مردان در میان است

هنگامه اخوان، پری ملکی و سهیلا پورگرامی از موانعی می‌گویند که پیش پای بانوان موزیسین قرار گرفته‌اند. این بار پای مردان در میان است عبارات مه..

ادامه مطلب

عقب نشینی ترامپ از ایده همکاری با پوتین جهت زیاد کردن امنیت سایبری

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا عصر یکشنبه از اعلام قبلی خود مبنی بر ایجاد «یک واحد یکسان امنیت سایبری» با همکاری دولت روسیه عقب نشینی کرد و گفت که فکر..

ادامه مطلب