گاز زدن سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گاز زدن: سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ترکیب تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام‌ جهانی ۲۰۱۸ از نگاه یک سایت فرانسوی

سایت فرانسوی CNews Matin، در گزارشی به بررسی شرایط تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخت.  ترکیب تیم ملی..

ادامه مطلب

3 کشته بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در جاجرود

سخنگوی اورژانس کشور از کشته‌شدن 3 نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن خبر داد. 3 کشته بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در جاجرود ..

ادامه مطلب

پلیس اسرائیل روند بازجویی از نتانیاهو را تکمیل کرد

پلیس رژیم صهیونیستی از تکمیل روند بازجویی از نخست‌وزیر این رژیم در پرونده‌های فساد خبر داد و اعلام کرد ظرف سه هفته نتیجه را به دادستانی گزارش می‌دهد. ..

ادامه مطلب

دانشگاه آزاد در منزل باخت, نفت از سد مهرام گذشت ، هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال

نفت آبادان در حساس‌ترین بازی هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال برابر مهرام به پیروزی رسید تا تنها میزبان پیروز این هفته باشد. هفته چهاردهم لی..

ادامه مطلب

تهران بیشترین تلفات گازگرفتگی را دارد ، «مرگ خاموش»۷۶۵۷نفر در ۱۰سال

مسمومیت با گاز منوکسید کربن، در ۱۰ سال گذشته جان هفت هزار و ۶۵۷ نفر را در کشور گرفته هست؛ فوت های خاموشی که حاصل بی احتیاطی و بی توجهی به هشدارهاست.&n..

ادامه مطلب

حباب خودروهای وارداتی بزرگتر شد!

هفته جاری نیز مانند هفته پیش قیمت بعضی خودروهای وارداتی حباب‌گونه و بی‌ضابطه زیاد کردن یافته است.  حباب خودروهای وارداتی بزرگتر شد! ..

ادامه مطلب

عبور قیمت از مرز ۱۵۰۰۰ دلار ، بیت‌کوین سر به فلک کشید

بیت‌کوین از سطح قیمت دیگری که از لحاظ روانی اهمیت فراوان داشت عبور کرد؛ این ارز دیجیتال که در شروع سال قیمتی کمتر از ۱۰۰۰ دلار داشت، این هفته به سودهای روزانه ..

ادامه مطلب

هیجان انگیزترین فیلم‌های علمی-تخیلی سال ۲۰۱۸

به نظر می رسد که سال 2018 سالی موفق و هیجان انگیز جهت فیلم های علمی تخیلی و طرفداران آن ها باشد. از فیلم تازه فرانچایز «جنگ ستارگان» گرفته تا فیلم هایی..

ادامه مطلب

دیگربزرگراه نمی‌سازیم

در روزهای آینده گزارش کاملی راجع به برج دزاشیب و نحوه برخورد شهرداری با آن منتشر خواهد شد اجمالا موافق عبور بزرگراه شهید شوشتری از زیرزمین هستیم  ..

ادامه مطلب

اختلاف کی‌روش و فدراسیون به نفع فوتبال ما نیست / حمید استیلی

بازیکن پیشین تیم ملی گفت: اختلافات این روزهای فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی تنها فوتبال ما را به حاشیه می برد.  حمید استیلی: اختلاف ..

ادامه مطلب