گاز زدن سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گاز زدن: سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پرسپولیس ترسناک‌تر می‌شود!

«پیشکسوتان پرسپولیس: قرمزپوشان باید در آسیا ترسنا کتر ظاهر شوند!» این خبر سوژه کارتون امروز خبر ورزشی است. پرسپولیس ترسناک تر می شود! عبارا..

ادامه مطلب

قوای‌ سه‌گانه در صورت نداشتن اذن رهبری امکان دریافت سود از سپرده‌های خود را ندارند

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷، گفت که براساس مصوبه مجلس دستگاه‌ها و قوای سه گانه امکان دریافت سود از سپرده‌های خود را ندارند مگر اینکه اذن رهبر..

ادامه مطلب

گل سالم ما را داور آفساید گرفت/ نمی‌خواهم این بازی را به یاد بیاورم ، ساغلام

به گزارش ایلنا، ارطغرول ساغلام بعد از شکست سنگین تراکتورسازی برابر الغرافه قطر در نشست خبری اظهار داشت: ما در این بازی تلاش زیادی جهت گل زدن انجام دا..

ادامه مطلب

حالا آماده مسابقه با رئال مادرید هستیم / امری

به گزارش تسنیم، اونای امری، سرمربی پاری سن ژرمن بعد از برتری یک بر صفر تیمش برابر تولوز در هفته جاری مسابقه های لوشامپیونه آمادگی بالای بازیکنان خود را ستود...

ادامه مطلب

احمدی‌نژاد علی رغم مصوبات مجمع عمل کرد / محمد هاشمی

یکی از اعضای سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به‌طورکلی می‌توان گفت که مجمع از سالی که تأسیس‌شده است تاکنون توانسته به همه وظایفش که در قانون و آیین‌نا..

ادامه مطلب

عاشق شیدایی که بخاطر جواب منفی خواستگاری زن موردعلاقه اش خودکشی کرد،به او تهمت رابطه نامشروع زد

روزنامه خراسان نوشت:زن 31 ساله در حالی که بیان می کرد آن قدر مضطرب و درمانده هستم که هیچ دارویی نمی تواند درد جانکاه مرا تسکین دهد، به مشاور و کارشن..

ادامه مطلب

خط تولید یکسان در کره ایجاد کنیم / درخواست کره شمالی از کشور عزیزمان ایران ماشین

ما خواهان انتقال تكنولوزي ساخت موتور و ايجاد خط توليد مشترك در كره شمالي به وسیله ايران ماشین هستيم.  درخواست کره شمالی از کشور عزیزمان ایران..

ادامه مطلب