گاز زدن سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گاز زدن: سرمربی دریافت اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

زندگی تلخ زنی که 3فرزند از 10 فرزندش بیماری صرع دارند

زن 50 ساله با بیان این که در برابر خواسته های فرزندانم جز گریه کاری از دستم برنمی آید، به کارشناس ومشاور اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: در منطقه کویرنش..

ادامه مطلب

برخورد اتوبوس با کامیون در غرب کانادا ۱۴ کشته داد

بر اثر برخورد اتوبوس تیم هاکی جوانان با یک دستگاه کامیون در غرب کانادا دست‌کم ۱۴ تن جان باختند.  برخورد اتوبوس با کامیون در غرب کانادا..

ادامه مطلب

گروگان گیری در هتل بزرگ پایتخت کشور عزیزمان ایران

میزان نوشت:روز پانزدهم اسفند ماموران پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران در جریان گروگان گیری در هتل بزرگ پایتخت کشور عزیزمان ایران و ربودن یکی از مسافران قرا..

ادامه مطلب

عاشق شیدایی که بخاطر جواب منفی خواستگاری زن موردعلاقه اش خودکشی کرد،به او تهمت رابطه نامشروع زد

روزنامه خراسان نوشت:زن 31 ساله در حالی که بیان می کرد آن قدر مضطرب و درمانده هستم که هیچ دارویی نمی تواند درد جانکاه مرا تسکین دهد، به مشاور و کارشن..

ادامه مطلب

دستگیری سارق خودروهای مزدا ۳ شرق پایتخت

رییس کلانتری ۱۲۱ ازتعیقیب و گریز و دستگیری یک سارق حرفه‌ای خودروی مزدا 3 خبر داد. دستگیری سارق خودروهای مزدا ۳ شرق پایتخت عبارات مهم..

ادامه مطلب

3 کشته بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در جاجرود

سخنگوی اورژانس کشور از کشته‌شدن 3 نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن خبر داد. 3 کشته بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در جاجرود ..

ادامه مطلب

خودکشی مرد۳۲ ساله بابلی در باغ مرکبات

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی بابل، از نجات یافتن مرد 32 ساله بر اثر خودکشی در در بزرگراه گنج افروزهلیدشت به سمت انارستان در داخل باغ مرکبات خبر د..

ادامه مطلب

شنا در بستر هلیل‌رود باز هم قربانی گرفت

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت گفت: شنا کردن در بسترهلیل رود جهت چندمین بار قربانی گرفت. شنا در بستر هلیل رود باز هم قربانی گرفت عبار..

ادامه مطلب